:: ::

 

صفحه نخست
دیداری سبز و بهاری

دیداری سبز و بهاری

یکشنبه 27/12/96
 
این روزها که در آستانه فصل دل انگیز بهار هستیم و جنب‌و جوش و آماده‌شدن برای استقبال از سال نو در هر جای این شهر بزرگ به چشم می خورد گروه اعزامی صندوق بازنشستگی کارکنان بانکها به دیدار بازنشسته عزیزی از بانک سپه به نام  خانم اصلاحی و خانواده ایشان رفتند .

حال و هوای سال نو در منزل ایشان کاملا مشهود بود این را می توانستی از تدارک سبزه و هفت سین که با شادی تزئین شده بود بفهمی.
خانم اصلاحی با وجود اینکه هم خودشان از بیماری صعب العلاجی رنج می بردند و هم یکی از فرزندان ایشان به بیماری سختی مبتلا بودند با این وجود ، در تمام طول مدتی که همکاران ما مهمان محفل گرم منزل ایشان بودند  با خوشرویی و تبسم  در حال پذیرایی و صحبت بودند . همسر ایشان ضمن اشاره به روحیه ستودنی فرزند بیمارشان، اظهار داشتند تنها آرزوی ما این  است که شاهد سلامتی و خوشبختی فرزندانمان باشیم.
در ادامه، خانم اصلاحی ضمن بیان خاطراتی از دوران خدمت خود، اشاره نمودندکه در زمان کارمندی بسیار سخت کوش بودند و سالهای بسیاری را در روزهای پایانی سال که همه خانواده ها در کنار هم به استقبال فرا رسیدن فصل  بهار می رفتند  ایشان به دور از خانواده و مشغول خدمت به بانک بوده اند.
در پایان این نشست صمیمانه نوروزی، لوح تقدیر و هدایای مدیرعامل محترم صندوق به این زوج دوست داشتنی تقدیم شد.
روابط عمومی ضمن تبریک سال نو برای خانم اصلاحی و خانواده محترمشان آرزوی سلامتی و شادکامی دارد.

.