:: ::

 

صفحه نخست
گذر از روزهای سخت بیماری با ایمان و اعتقاد به پروردگار

گذر از روزهای سخت بیماری با ایمان و اعتقاد به پروردگار

چهارشنبه 06/04/97

تیر ماه به نیمه رسید و هوا هر روز گرم تر از روز قبل . طبق روال، گروه اعزامی صندوق به دیدار عزیز بازنشسته دیگری از بانک ملت می رود و اشتیاق همکاران صندوق برای این دیدارها نه گرما می شناسد و نه سرما .

به پشت در که رسیدیم سرکار خانم زینت اردیبهشت همسر خوشرو و مهربان آقای رضا حبیبی با استقبال گرمی در را گشوده و ما را به داخل منزل هدایت کردند و  فرصت خواستند تا همسرشان که در حال استراحت بودند را بیدار کنند.

بعد از دقایقی با آقای حبیبی که لبخندی مهربان بر روی لب داشت و به نظر می رسید با وجود بیماری سخت روحیه ای عالی دارند دیدار کرده و به صحبت و گفتگو نشستیم .خانم اردیبهشت دلیل روحیه بالای ایشان را اعتقاد و ایمان زیاد به خدا می دانست.

 این زوج دوست داشتنی که هر دو از همکاران سیستم بانکی بودند از خاطرات دوران کار، سختکوشی و زندگی خانوادگیشان صحبت کردند . از دوران سخت بیماری گفتند و سپاس و قدردانی ویژه از بانک ملت نمودند بخاطر حمایتهای بی دریغشان در این روزها که اگر نبود سختی بیماری را برایشان دو چندان می کرد.

همچنین لوح سپاس مدیرعامل محترم صندوق برای ایشان خوانده شد و آقای حبیبی که کمی مشکل شنوایی داشت با تمام وجود و شور و اشتیاق سعی در شنیدن متن خوانده شده داشتند.

پس از اهدای لوح و هدایا وگرفتن عکس یادگاری با آرزوی سلامتی روز افزون و عزت و سعادت برای این خانواده عزیز  از حضورشان خداحافظی کردیم.