::خدایا دوست گردان بمن در این روز نیكى را و نـاپسند بدار در این روز فسق و نافرمانى را و حرام كن بر من در آن خشم و سوزندگى را به یاریت اى دادرس داد خواهان ::

 

صفحه نخست
40 درصد تخفیف برای بازنشستگان، مستمری بگیران و کارمندان کشوری و تامین اجتماعی

خبرگزاری ایلنا:
مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی اعلام كرد:
40 درصد تخفیف برای بازنشستگان، مستمری بگیران و کارمندان کشوری و تامین اجتماعی
بازنشستگان،مستمری بگیران و کارکنان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی از40 درصد تخفیف در مراکز اقامتی تحت پوشش این شرکت برخوردار می شوند.
ایلنا: مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی گفت: بازنشستگان، مستمری بگیران و کارکنان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی از۴۰ درصد تخفیف در مراکز اقامتی تحت پوشش این شرکت برخوردار می‌شوند.
به گزارش ایلنا، حمید رضا جباری در نشست خود با مدیران شرکت در استان‌های قزوین، زنجان، اصفهان، یزد، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد و همدان افزود: مشمولین این مهم با داشتن «سفر کارت ملی» و یا «کارت شناسایی (بازنشستگی- کارمندی)» می‌توانند از مراکز ۶۵ گانه اقامتی شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در سراسر کشور استفاده کنند.
مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی خاطر نشان کرد: عدم دریافت ورودی و حق سرویس در مراکز پذیرایی نیز پیش از این به واحدهای تحت پوشش شرکت اعلام شده است.
http://ilna.ir/newsText.aspx?id=217043