::خدایا دوست گردان بمن در این روز نیكى را و نـاپسند بدار در این روز فسق و نافرمانى را و حرام كن بر من در آن خشم و سوزندگى را به یاریت اى دادرس داد خواهان ::

 

صفحه نخست
دعوت به همکاری بانک کارآفرین

روزنامه دنیای اقتصاد
دعوت به همکاری بانک کارآفرین
بانک کارآفرین در راستای برنامه توسعه شعب خود،کارکنان مجرب سیستم بانکی با ویژگی های زیر را برای تصدی        سمت های ریاست و معاونت شعب بانک به همکاری دعوت می نماید.
شهرهای مورد نیاز: تهران  و شهرستان های زنجان، شیراز ، ارومیه ، آبادان، بوشهر، تبریز، قزوین ، ساری ، کاشان، گرگان و کرمانشاه دعوت به همکاری می نماید.
شرایط احراز: سابقه ریاست در شعبه - بومی بودن، سکونت و سابقه کار در شهر مورد درخواست و آشنایی کامل با ویژگی های اقتصادی - اجتماعی و فرهنگی آن منطقه
مدارک مورد نیاز : ارسال خلاصه ای از سوابق مدیریتی - اجرایی و توانایی های ویژه در زمان تصدی مدیریت شعبه –کپی سوابق کامل شغلی ( دریافتی از اداره کارگزینی بانک قبلی)- تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی
علاقه مندان واجد شرایط می توانند مدارک ذکر شده را همراه با درج شماره های تماس خود از طریق نمابر به شماره 26214986-021 و 26214982-021 ویا پست الکترونیک این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید     حداکثر تا تاریخ 20/11/1390 ارسال و از مراجعه حضوری خودداری نمایند.